Tere koostööpartner!

Meil on hea meel, et oled meid üles leidnud! Kui Sul on soov teha oma töötajatele, kolleegidele, klientidele, sõpradele südantsoojendavaid ja erilisi kingitusi, siis oled õiges kohas. Me anname oma parima, et see õnnestuks!

Me hindame keskkonda ja anname endast parima, et ettevõtete kingipakkidesse jõuaks üha rohkem ka Eesti oma armsate tegijate toodangut. Siin on nii palju, mida avastada! Kui Sinul on idee (piisab ka idee algest), siis meie poolt on teostus!

kinkekomplekt

Ideest teostuseni!

Idee!

Soovid oma töötajaid üllatada hommikul nimeliste soojade kaneelisaiadega? Sa ei taha muretseda pakendamise, saatmise ja muu ajakuluka tegevuse pärast? Oled otsimas koostööpartneritele jõulukingitusi, kuid miski ei tundu päris SEE? Tahad, et keegi niigi stressirikkal ajal Sinu koormat vähendaks ja Sinu töötajatele lihtsalt ühed head kingitused teeks? 

Saada meile päring info@kingikorv.ee ning me räägime Sulle oma ideedest!

Teostus!

Pärast ideede genereerimist ja kinnitamist saadame Sulle kogu tellimuse info üle kinnitamiseks. Tellimuse saadame töösse siis, kui on kinnitatud ka kõik vajaminevad kujundused logode, graafika, pakendite ja muu vajamineva trükkimiseks. Idee kinnitamisest tellimuse kätte saamiseni läheb ligikaudu 3 nädalat. Jah, me oleme teinud kingitusi ka üleeilseks! Aga kuna kiirustades teevad inimesed rohkem vigu ning Sinu ärikingitustele annavad oma maagilise puudutuse enne paki valmimist mitu arsat inimest, siis me hindame väga, kui me ei pea kiirustama!

Kirjuta meile idee-algest, meie loome sellest imeilusa ärikingituse ning Sinule jääb ainult kinkimise rõõm!