Raamat väikelastele – Mets

9,90

Laost otsas

Arendav raamat väikelapsele.

Kõikidele lastele meeldib metsas mütata, kuid alati ei ole päris metsa võimalik seiklema minna! Selle interaktiivse puidust raamatuga avastab väikelaps metsaloomade elu ja saab kujutada ennast metsa seiklema . Raamatus saavad väikelapsed rebase ja metskitsega ringi rännata ja tihedat ürgmetsa avastada. Arendav raamat väikelapsele ergutab loovust ning kujutlusvõimet, samuti jutustamisoskust.

Loomakeste kujundid on raamatust eraldatavad ning nendega saab ka iseseisvalt mängida. Pärast mängimist saab loomakesed lihtsasti uuesti raamatu tagaküljele kinnitada.

Raamat aitab lapse kõne arengule kaasa ja innustab teda jutustama, samuti on see kombineeritav teiste interaktiivsete raamatutega.

Puidust keskkonnasõbralikud mänguasjad on väga tugevast materjalist, kvaliteetsed ja kestavad põlvest põlve! Hoia meie keskkonda ja laste tervist ning kingi lapsele mänguasju, millest saavad tulevikus rõõmu tunda ka tema väiksemad õed-vennad või sõbrad-sõbrannad!

Vaata ka teisi meie valikus olevaid puidust lasteraamatuid ja mänguasju!

Puidust mänguasjad ei sisalda keemilisi ühendeid ja on värvitud veebaasil mänguasjadele sobivate värvidega. Disainitud Saksamaal, läbinud range kvaliteedikontrolli.

Komplekt on pakendatud tugevasse kartongist karpi.

TARNE: Laos olevatele toodetele 1-3 tööpäeva, tellimisel 1-3 nädalat!

Mõõdud:

Raamat ca 18 x 15 x 2 cm, ekskavaator ca 12 x 7 x 1cm

Soovituslik kasutusiga:

alates 1. eluaastast

Kaal:

koos pakendiga 0,4 kg

Materjal:

puit, tekstiil

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.