Raamat väikelastele – Politseinik

9,90

Availability: Laos

Arendav raamat väikelapsele.

Põnevust jagub terve raamatu kestel! Selle interaktiivse puidust raamatuga avastab väikelaps politseinike tööd ja nende vastutust. Raamatus saavad väikelapsed politseinikutööd avastada ja kujutada ette politseiautoga pahalase püüdmist. Arendav raamat väikelapsele ergutab loovust ning kujutlusvõimet, samuti jutustamisoskust.

Masinate kujundid on raamatust eraldatavad ning nendega saab ka iseseisvalt mängida. Pärast sõitu saab ehitusmasinad lihtsalt uuesti raamatu tagaküljele kinnitada.

Raamat aitab lapse kõne arengule kaasa ja innustab teda jutustama, samuti on see kombineeritav teiste interaktiivsete raamatutega.

Puidust keskkonnasõbralikud mänguasjad on väga tugevast materjalist, kvaliteetsed ja kestavad põlvest põlve! Hoia meie keskkonda ja laste tervist ning kingi lapsele mänguasju, millest saavad tulevikus rõõmu tunda ka tema väiksemad õed-vennad või sõbrad-sõbrannad!

Vaata ka teisi meie valikus olevaid puidust lasteraamatuid ja mänguasju!

Puidust mänguasjad ei sisalda keemilisi ühendeid ja on värvitud veebaasil mänguasjadele sobivate värvidega. Disainitud Saksamaal, läbinud range kvaliteedikontrolli.

Komplekt on pakendatud tugevasse kartongist karpi.

TARNE: Laos olevatele toodetele 1-3 tööpäeva, tellimisel 1-3 nädalat!

Mõõdud:

Raamat ca 18 x 15 x 2 cm, ekskavaator ca 12 x 7 x 1cm

Soovituslik kasutusiga:

alates 1. eluaastast

Kaal:

koos pakendiga 0,4 kg

Materjal:

puit, tekstiil

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.