Beebiraamat – Väike raamat minust

25,00

Beebiraamat “Väike raamat minust” on täidetav kuni 7nda eluaastani. Raamat on neutraalne ja sobib nii poisile kui tüdrukule.

Laost otsas

Beebiraamat “Väike raamat minust” on täidetav kuni 7nda eluaastani. Raamat on neutraalne ja sobib nii poisile kui tüdrukule. Ka on raamat piisavalt ruumikas mahutamaks ka fotosid.

Loo lapsest väike raamat, märkides üles tema olulised sündmused, iseärasused ja saavutused.

Valik on Sinu, kuidas isikupärastad raamatu:

  • kas jutustad loo läbi fotode
  • või meenutad tehtut kirjasule abil.

Beebiraamat on sooneutraalne, sobides nii tüdrukule kui ka poisile. Lisaks on see ka minimaalselt eeltäidetud, juhtides nii tähelepanu olulisemale, mida argipäevas märgata. Beebiraamat aitab koondada lapse kasvatamise, mida üheskoos aastate möödudes taas meenutada!

Täiendav info:

  • kõvakaaneline (kraapimiskindel)
  • liimköide (mahutades palju fotosid / rebenemiskindel)
  • formaat: 290×240 mm
  • 75 lehekülge
  • keskkonnasõbralik paber

Raamat on jagatud neljaks peatüks:

I peatükk on lapsevanemale hea harjutus eelseisvaks raamatu täitmiseks. Sisaldades lapsevanemate lehte, sugupuud, ootusaega, beebi sündi ja beebipidu.

II peatükk on pühendatud beebi esimesele aastale, mil laps areneb ja avastab maailma kõige enam. See peatükk sisaldab 0-11 elukuud, esimest sünnipäeva ning kõige esimeste ajajoont.

III peatükk on 1-7 aastase lapse argihetkede ülesse kirjutamiseks ja piltide kleepimiseks. Iga aasta juurde saab kokkuvõtlikult kirjutada, mis lapsele meeldib, ei meeldi, milline on tema sõnavara, lemmikud tegevused või mänguasjad, parimad sõbrad ja tervis.

IV peatükk on jäetud oluliste arenguetappide kokkuvõtteks nagu lasteaed ja kool, huvitegevus ja saavutused. Kirjutada saab nii unest, hammastest kui ka iseseisvuse saavutamisest potitrennil ning millised on lapse lemmiktoidud ja söömisharjumused. Kõige lõppu saab joonistada või kleepida käe- ja jalajäljed.

Vaata ja teisi kingitusi väikelastele meie e-poest!

Mõõdud:

290×240 mm

Omadused:

kõvakaaneline, 75 lk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.