tellimise info

 
  1. Valige meelepärane kinkekomplekt lisades see tellimusse.
  2. Personaliseeritud tellimuse kinnitamiseks saatke logofail või kujunduse soov aadressile info@kingikorv.ee ning märkige emailis ära tellimuse number või tellija nimi.
  3. Pärast tellimuse ja logofaili (juhul kui tegemist on personaliseeritud komplektiga) kätte saamist  saadame Teile näidiskomplekti visuaalse kujunduse ja kinnitame Teie poolt soovitud tarneaja. NB! Palume enne kinnitust tellimuse eest mitte tasuda.
  4. Tellimus läheb töösse pärast teie poolset kujunduse kinnitamist ja meie poolt saadetud arve laekumist.

Või täitke tellimiseks kontaktivorm siin lingi: KONTAKTIVORM

Keskmine tarneaeg komplektide tootmiseks on 1-3 nädalat. Kindla tarneaja kinnitamiseks saada meile info, millal on soovitud kauba kättesaamise kuupäev ja tarne aadress. Komplektide tootmisaeg sõltub: trükitehnoloogiast, toodete kogusest, hooajalisest töömahust, trükifailide kvaliteedist. 

Kiireima võimaliku tarneajaga tooted oleme eraldi välja toonud siin: KIIREIM TARNEAEG.

NB! Tarneaeg hakkab kehtima alates kujunduse kinnitamisest ja ettemaksuarve laekumisest.

Kasutame toodete kohale toimetamiseks DPD või Itella kulleriteenust. Väikeste toodete puhul on võimalik saata tooted ka pakiautomaati (DPD või Itella). Eraldi kokkuleppel on võimalik toodetele ise järele tulla.Alates 600€ + km tellimused toimetame Eesti piires kohale tasuta. Muul juhul kalkuleerime tarne summa vastavalt toodete mahule ja kogusele ning lisame tarne eraldi arvele. 

Näidishinnad:

  • 1 kast kulleriga aadressile (Eesti sisene) 10€ + km. 
  • 3 kasti (Eesti sisene) 16€ + km.
  • 1 alus kulleriga aadressile (Eesti sisene) 24€ + km.

Tellimuse eest tasumine toimub arve alusel. Transporditasu lisatakse arvele või saadetakse eraldi arvena. Tellimus läheb töösse pärast arve tasumist.

Eraldi kokkuleppel on võimalik tellimuse eest tasuda ka kättetoimetamisel.

Kasutame erinevaid trükitehnikaid logo peale kandmiseks (siiditrükk, tampotrükk, graveerimine, DTF, tikkimine, DTG jms).Trükimeetod on valitud võimalikest meetoditest vastupidavaim arvestades materjali eripära ja kujunduse ning kinkekomplekti iseärasusi.

Personaalne kujundus on võimalik lisada igale tootele alates miinimumkogusest 5tk.

Eelistame kinkekomplektide valmistamisel alati keskkonnasõbralikke materjale (taaskasutatud ja ümbertöödeldud või naturaalsed materjalid). Leiad meie valikust erinevad sertifitseeritud tooted, mis on võrreldes tavatoodetega väiksema keskkondliku või sotsiaalse jalajäljega. Kasutame palju ka eestimaiseid tooteid.

Eritellimusel valmistatud toodetele kohaldub piiratud tagastusõigus. Kui avastad kaubal puuduse, siis anna meile sellest märku (hiljemalt 14 tööpäeva jooksul) ja asendame puudusega toote või tagastame ostusumma (kogu toote tagastamisel).